Blog AKADOS

Kategoria -Aplikacje mobilne

W nawale zadań łatwo jest się zagubić. Wunderlist zadba o to, aby do tego nie dopuścić

Wunderlist to bardzo ciekawa aplikacja do zarządzania zadaniami

Czas na rzut okiem i wydanie opinii o kolejnej usłudze sieciowej do zarządzania zadaniami w stylu GTD („getting things done”). Tym razem jest to Wunderlist, który został uznany przez Google za jedną z najlepszych aplikacji poprawiających produktywność w 2014 roku. Czy spece wyszukiwarkowego giganta podjęli dobrą decyzję umieszczając Wunderlist na liście wyróżnionych? Przekonajmy się.

Czytaj dalej

Organizacja pracy zespołu nie musi być trudna, ani płatna – recenzja Producteev, aplikacji do zarządzania projektami grupowymi

Recenzja aplikacji do orgranizacji pracy grupowej

Bez dobrej koordynacji nie można mówić skutecznym zarządzaniu zespołem. W dzisiejszych czasach, przy upowszechnionym dostępie do internetu to zadanie jest znacznie łatwiejsze, niż kiedyś. Pod warunkiem jednak, że dysponujemy odpowiednim narzędziem do zarządzania pracą w grupie. Jedną z propozycji jest Producteev, bohater dzisiejszego testu.

Czytaj dalej

W prostocie siła – recenzja Any.do, aplikacji mobilnej do zarządzania zadaniami

W prostocie siła - recenzja Any.do, aplikacji mobilnej do zarządzania zadaniami

Smartfony szturmem wdarły się w nasze życie i do naszych kieszeni. Te potężne urządzenia nie tylko zapewniają rozrywkę, ale również są świetnymi pomocnikami przy zwiększaniu naszej produktywności. Jedną z przydatnych aplikacji na urządzeniu mobilnym może być Any.do, czyli narzędzie dzięki któremu nie powinniśmy zapominać o wykonaniu jakiegoś zadania. Przyjrzeliśmy się jej bliżej.

Czytaj dalej