Blog AKADOS
Najlepsze książki o rozwoju osobistym, biznesie, negocjacjach - propozycje

Warto się rozwijać i zwiększać swoje umiejętności. Jednocześnie w wielu obszarach nie musimy „odkrywać koła na nowo”, ponieważ skuteczne mechanizmy i wartościowa wiedza zostały już opracowane, wystarczy po nie sięgnąć. Na przykład w książkach – jak wybrać te najlepsze?

Pytanie nie jest wcale takie proste, ponieważ ilość książek, które zostały napisane w takich obszarach jak: rozwój osobisty, negocjacje, komunikacja, zarządzanie, biznes potrafi solidnie skołować i na początku zniechęcić. Skoro do przeczytania mamy 8, reklamowanych jako rewelacyjne, książek liczących sobie po kilkaset stron to cel, jakim jest przejście przez nie wszystkie, jest tak odległy, że ciężko jest znaleźć motywację do rozpoczęcia ich czytania.

Dlatego oddaję głos Krzysztofowi Sarneckiemu – osobie, która niejedną książkę o tematyce rozwojowej przeczytała i która wie jak oddzielić książki dobre, które koniecznie warto przeczytać od tych, które można sobie odpuścić. Posłuchajmy:

Nowe filmy na kanale Krzysztofa Sarneckiego znajdziesz w każdy poniedziałek i czwartek – zachęcam do subskrypcji kanału :)

O autorze Zobacz wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski

Redaktor naczelny Bloga, Specjalista ds. Marketingu w AKADOS. Student ostatniego roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Fan motoryzacji, Gwiezdnych wojen, a także odkrywania narzędzi i metod pozwalających lepiej zarządzać czasem oraz zadaniami.

  • Książki to zdecydowanie lepszy pomysł niż drogie szkolenia, które w ostatnim czasie stały się prawdziwą plagą. Za kilkadziesiąt złotych można otrzymać naprawdę dużo wartościowej wiedzy.